Uus juhtkond 20. juuni Admin

Vormsi koolis alustab uuest õppeaastast uus juhtkond.

Vallavalitsus on kinnitanud Sabine Burgeri ja Day-Lee Holmi kooli uueks juhtkonnaks. Nad juhivad alates uuest õppeaastast kooli ühiselt ja jagavad ülesanded omavahel vastavalt oma tugevustele. Ametlikult võtab Sabine Burger üle direktori rolli, kuid otsuseid tehakse ühiselt.

Sabine Burger on pärit Šveitsist, ta tuli esimest korda vahetusõpilasena Eestisse 1998/99. Tal on pikaajaline kogemus hariduse- ja kultuurivaldkonnast. Vormsi kooliga on ta töötanud juba sellest õppeaastast, mis asus tööle arendusjuhina. Kodu on tal Noarootsis.

Day-Lee Holmil on kogemust haridusvaldkonnas 14 aastat, töötanud inimeseõpetuse õpetajana nii suures linna- kui väikeses maakoolis. Vormsi saarel on ta aastast 2007, tänaseks oma perega Saxby küla elanik.